Zespół RHW

Filip „dizzy” Olecki

Manager

Realizator z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze wielościeżkowych nagrań instrumentalnych oraz wokalnych. Manager w  warszawskich studiach Digital Beast Studios, NOBOCOTO i założyciel dizzy dizzy. Odpowiedzialny za ich budowę, akustykę oraz wyposażenie. Doświadczenie biznesowe łączy z zamiłowaniem do muzyki i sprzętu studyjnego.

Współpracował m. in. z Ichiko Aoba, Bedoes, Białas, Ola Bilińska, Misia Furtak, Dj Johny, Albert Karch, Konrad Kucz, Lanek, Leski, Mata, Phillip Rumsch, Grzegorz Tarwid, Kuba Więcek, Kinny Zimmer.

Kacper Szafrański

Realizator nagrań

Realizator i DJj. Znany pod pseudonimem kvpx6. Swoją przygodę z dźwiękiem rozpoczął w popularnej rozgłośni internetowej newonce.radio. Przez 4.5 roku zrealizował przeróżne audycje i wykony live. Jako dj nie ogranicza się do imprez lokalnych – jego sety usłyszycie w całej Polsce.

Pereł właśc. Jakub Perełkiewicz

Realizator nagrań oraz miksu 

Producent muzyczny, inżynier dźwięku i aranżer. W swojej karierze mieszał  ze sobą różne style i brzmienia. Szczególnie lubuje się w fuzji rapu z elektroniką czego przykładem jest utwór ,,Jak urosnę” Sokoła z chórem dziecięcym Fasolki ,,List do..” Vienia i folkowo jazzowej wokalistki Dagadany czy ,,Karawana” Ero z Miodem i Paluchem. Wyprodukował w całości albumy Vienia ,,profil pokoleń” oraz ,,Etos 2″ i Pokój z Widokiem na Wojnę ,,Grawitacja”.Pereł skomponował muzykę do spotu reklamowego Nike oraz superprodukcji Audioteki ,,Osiedle RZNiW “ Remigiusza Mroza.

Arkadiusz Szwed

Realizator nagrań oraz miksu

Jestem producentem, beatmakerem, inżynierem dźwięku oraz producentem wykonawczym. Prowadzę studio nagraniowe pod nazwą „Hemp Studio” do którego przychodzi dużo topowych artystów m.in Hemp Gru, Patrycja Markowska, Pezet, Sokół, Onar, JWP, ERO, Kabe, Jetlagz, Peja, Dudek, Nizioł, Waco, Małach/Rufuz, Hewra, Kaczy Proceder, Opiat i wielu innych. 

Artyści zagraniczni: Anthony B, Smif N Wessun, Cormega, Havoc (Mobb Deep), Big Twin, Big Noyd.

Wacław Zieliński

Realizator dźwięku live

Realizator specjalizujący się w realizacji dźwięku na żywo FOH/MON, nagraniach wielościeżkowych i preprodukcją tras koncertowych. Zajmuje się również miksem, masteringiem i sound designem.
Z wykształcenia muzyk, absolwent Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej.

Współpraca: Kinny Zimmer, Fukaj, PRO8L3M, LXS, Solar | Białas, Hemp Gru, Mata, Otsochodzi, Margaret, Michał Szpak, Kayah, Sławek Uniatowski, Takatu, Tęskno, Piotr Zioła, Lordofon

Oskar i Steez

Właściciele

PRO8L3M to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Od momentu debiutu w 2013 roku każde kolejne wydawnictwo zespołu przynosi platynowe płyty i elektryzuje coraz większe kręgi słuchaczy. Zespół wielokrotnie zadebiutował na pierwszym miejscu listy OLIS. Stale wyprzedając największe sale koncertowe w Polsce pozostaje jednym z największych fenomenów muzycznych ostatnich lat. Duet porusza i łączy odbiorców różnych gatunków – od hip-hopu po alternatywę. W ich pełnej popkulturowych nawiązań twórczości, tematyka nowych technologii i futuryzm mieszają się z sensacyjnymi opowieściami.

Wszystkie płyty nagrali w RHW studio.

Polityka prywatności
For performance and security reasons we use Cloudflare
required
Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Strona używa z plików cookies na urządzeniach końcowych.